Manor Lords 3 Milyon Oyuncunun Steam İstek Listesinde

Valve’ın Steam mağazasına gelecek en çok beklenen oyunlardan biri olan Manor Lords şimdiden 3 milyon oyuncunun istek listesindeki yerini almış durumda. Oyun 26 Nisan Perşembe günü satışa çıkacağını belirtelim. Ek olarak Microsoft, PC Game Pass hizmeti için Manor Lords’u ilk günden oyuncularına sunacak.

Bu rakam, yaklaşmakta olan orta çağ temalı şehir kurma oyununa muazzam bir ilgi anlamına geliyor. Manor Lords’un geliştirme ekibi Slavic Magic’in aslında sadece tek bir kişi, Greg Styczeń olduğunun da altını çizelim.

İlk olarak 2020 yılında duyurulan oyun son birkaç aydır büyüyen hayran kitlesinden ivme kazandı. Oyun şu anda Steam’in istek listelerinde Hades 2, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ve Frostpunk 2 gibi oyunların önünde yer alıyor.

Oyunun mağaza sayfasındaki açıklaması şu şekilde: “Manor Lords, kapsamlı şehir kurma mekanikleri, devasa taktiksel savaşlar ile karmaşık ekonomik ve sosyal simülasyonlar içeren bir ortaçağ strateji oyunudur. Bir ortaçağ lordu ol ve topraklarına hükmet. Mevsimler geçer, iklimler değişirken, şehirler yükselir ve düşer.”

Bakalım oyun piyasaya sürüldüğünde nasıl bir satış rakamı yakalayacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir